KALENDARZ IMPREZ

2023

9.12 WARSAW FETISH MEETING
– XMASS EDITION

2024

3.02 WARSAW FETISH MEETING
26.04 – 28.04 WARSAW FETISH WEEKEND
8.06 WARSAW FETISH MEETING
20.07 SUMMER FETISH
24.08 SUMMER FETISH
5.10 WARSAW FETISH MEETING
30.11 WARSAW FETISH MEETING

WARSAW FETISH MEETING – XMAS EDITION

Warsaw Fetish Meeting to cykliczna impreza multifetyszowa men only, organizowana przez Polish Leather Uniform Group wspólnie z klubem Instytut Bar. Wydarzenie to dedykowane jest miłośnikom wszelkich klimatów fetyszowych.

Uczestników Warsaw Fetish Meeting obowiązuje fetyszowy dress code, z tego powodu polecamy ten event osobom posiadającym już pewne doświadczenia w tematyce fetyszowej, umożliwiające ubranie się zgodnie z Regulaminem imprezy. Więcej informacji znajdziecie na stronach imprezy.

Warsaw Fetish Meeting w klubie Instytut Bar

PLUG Dinner

PLUG Dinner, czyli “skórzana kolacja” to spotkania integracyjne połączone z wspólnym biesiadowaniem. Swobodna atmosfera panująca przy stole ułatwia nawiązywanie kontaktów oraz prowadzenie rozmów. Co ważne, zwłaszcza dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze skórami, podczas PLUG Dinner nie jest wymagany dress code (choć oczywiście jest on mile widziany). Jeśli martwisz się tym, że nie masz pełnego skórzanego uniformu, nie przejmuj się tym – i tak będziesz mile widzianym gościem! To wydarzenie fetyszowe polecamy jako początek fetyszowej przygody.

PLUG Dinner odbywa się nieregularnie, w różnych lokalach, najczęściej w Warszawie (ale nie tylko!). Uczestników obowiązują zapisy oraz uiszczenie opłaty wpisowej. Opłata przeznaczana jest na ogólnodostępne przystawki. Za pozostałe dania i napoje uczestnicy płacą indywidualnie.

Uczestnicy kolacji PLUG Dinner