Wydarzenia i imprezy

21 października, Poznań

PLUG Dinner

PLUG Dinner, czyli “skórzana kolacja” to spotkania integracyjne połączone z wspólnym biesiadowaniem. Swobodna atmosfera panująca przy stole ułatwia nawiązywanie kontaktów oraz prowadzenie rozmów. Co ważne, zwłaszcza dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze skórami, podczas PLUG Dinner nie jest wymagany dress code (choć oczywiście jest on mile widziany). Jeśli martwisz się tym, że nie masz pełnego skórzanego uniformu, nie przejmuj się tym – i tak będziesz mile widzianym gościem! To wydarzenie fetyszowe polecamy jako początek fetyszowej przygody.

PLUG Dinner odbywa się nieregularnie, w różnych lokalach, najczęściej w Warszawie. Uczestników obowiązują zapisy oraz uiszczenie opłaty wpisowej. Opłata przeznaczana jest na ogólnodostępne przystawki. Za pozostałe dania i napoje uczestnicy płacą indywidualnie.

10-12 listopada 2023

CRACOW LEATHER ART WEEKEND

Cracow Leather Art Weekend to niezwykłe wydarzenie, łączące klimaty skórzane ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc i muzeów Krakowa. To doskonała okazja na nawiązanie nowych znajomości, weekendowy relaks i wspólną zabawę. Program tegorocznego wydarzenia jest wciąż w przygotowaniu. Cracow Leather Art Weekend odbywa się tradycyjnie w Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada).

Cracow Leather Art Weekend 2022

7 października 2023
9 grudnia 2023 (XMAS EDITION)

WARSAW FETISH MEETING

Uczestników Warsaw Fetish Meeting obowiązuje fetyszowy dress code, z tego powodu polecamy ten event osobom posiadającym już pewne doświadczenia w tematyce fetyszowej, umożliwiające ubranie się zgodnie z Regulaminem imprezy. Więcej informacji znajdziecie na stronach imprezy.

Warsaw Fetish Meeting to cykliczna impreza multifetyszowa men only, organizowana przez Polish Leather Uniform Group wspólnie z klubem Instytut Bar. Wydarzenie to dedykowane jest miłośnikom wszelkich klimatów fetyszowych.