Cieszy nas, że zdecydowałeś się zostać członkiem Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group. Zanim przejdziesz do wypełniania formularza Deklaracji Członkowskiej, zapoznaj się z Regulaminem Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group oraz Regulaminem Opłacania Składki.

Wypełniając poniższy formularz potwierdzasz, że:

  • akceptujesz Regulamin Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group oraz Regulamin Opłacania Składki i zobowiązujesz się ich przestrzegać,
  • spełniasz wymogi stawiane członkom Stowarzyszenia, w tym wymóg dotyczący bycia osobą pełnoletnią,
  • chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group z własnej nieprzymuszonej woli.

Warunkiem przyjęcia w poczet członków Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group jest opłacenie składki członkowskiej. Składkę członkowską możesz opłacić na dwa sposoby:

  • Dokonując wpłaty na rachunek bankowy Stowarzyszenia:
    Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group, nr rachunku bankowego: 02 2530 0008 2090 1075 5262 0001 (Nest Bank)
  • Korzystając ze sklepiku internetowego Stowarzyszenia – płatność online kartą lub w systemie BLIK.

Wysokość składki członkowskiej wynosi 120 złotych rocznie za rok 2024 (w przypadku wpłat w trakcie roku kalendarzowego należy wpłacić 1/12 właściwej kwoty za każdy miesiąc pozostały do końca roku, chyba że chcesz zapłacić również za dodatkowe miesiące kolejnego roku).

Jak wyliczyć wysokość składki?
Opłacając składkę w styczniu 2024 za okres do końca roku, płacisz 120 złotych.
Opłacając składkę w marcu 2024 za okres do końca roku, płacisz 10 zł za każdy z dziewięciu miesięcy pozostałych do końca 2024 roku, czyli 90 złotych.
Opłacając składkę w marcu 2024 za 12 miesięcy (cały rok), płacisz 120 zł, przy czym twoje członkostwo jest ważne aż do marca 2025.

Dla bezpieczeństwa członków naszego Stowarzyszenia, osoby wnioskujące o członkostwo muszą uzyskać rekomendację dwóch obecnych członków Stowarzyszenia. Rekomendację najłatwiej zdobyć przy okazji bezpośredniej rozmowy w trakcie imprez organizowanych przez Stowarzyszenie. O rekomendację można też poprosić członków grupy fb Polish Leather Uniform Group oraz wybranych członków społeczności rubber.

Masz pytania dotyczące członkostwa? Skontaktuj się z nami mailowo lub przez media społecznościowe.

FORMULARZ DEKLARACJI CZŁONKOWSKIEJ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko osoby chcącej zostać członkiem Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group
Z użyciem tego adresu e-mail będzie prowadzona główna komunikacja pomiędzy Stowarzyszeniem, a członkiem.
Adres korespondencyjny niezbędny jest do komunikacji w sprawach istotnych dla Stowarzyszenia (np. wysyłka informacji o Zebraniu Członków, itp.). Twoje dane adresowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
Zgodnie z Regulaminem Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group, osoby chcące wstąpić do Stowarzyszenia muszą uzyskać rekomendację dwóch obecnych członków Stowarzyszenia.
Zgodnie z Regulaminem Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group, osoby chcące wstąpić do Stowarzyszenia muszą uzyskać rekomendację dwóch obecnych członków Stowarzyszenia.
Oświadczenie